Slide background

שקד א.ס

עבודות שיפוצים ואחזקה

שיפוצי בית וחדרי אמבטיות,

עבודות אינסטלציה, צבע, ריצוף, חשמל ועוד

Slide background

מבצע

שיפוץ חדר אמבטיה קומפלקט כולל חומרים וכלים סניטריים

מחיר מיוחד רק ב - 14,500 ש"ח

שאלות ותשובות

 • מה צריך לעשות לפני שיפוץ הבית?

  תחילה יש להגיע להסכמה על תוכן השיפוץ.

  לחשב תקציב כדי לא לחרוג ולעמוד בהוצאות המתוכננות.

  לבחור קבלן לפי המלצות, ועבודות קודמות.

  לתכנן זמנים בכדי לסיים את השיפוץ בזמן האידאלי.

 • האם כדאי לשפץ את הבית בחורף?

  כמובן שניתן לשפץ בחורף, אין שום הבדל לביצוע עבודות הפנים אך צריך לקחת בחשבון, במידה ויש עבודות חוץ העבודה תתארך בהתאם לתנאי מזג האויר.

 • האם לקנות כלים סנטריים לבד?

   

  ניתן לקנות את הכלים הסנטרים לבד, אך עדיף להתייעץ עם הקבלן ולקבל הצעת מחיר- לרוב לקבלים ישנן הנחות.

אינסטלציה

שירותי אינסטלציה בחיפה

שירותי אינסטלציה

לרוב הבתים במדינה יש צנרות מברזל אשר גורמות לבעיות עקב עייפות החומר. בעיית אינסטלציה בבית היא צורכת היענות וטיפול ע"י אינסטלטור חיפה הגון ומידי.

החברה מספקת מענה לעבודות אינסטלטור בחיפה ומבצעת עבודות כגון החלפת קווי ביוב ומים, הגברת לחץ מים, איתור ותיקון נזילות.

אנו עובדים עם מוצרים בעלי תו תקן ושומרים על חוקי הזרימה והלחצים. רק לאחר בדיקה עמוקה ומבוקרת של העבודה המבוצעת אנו עוברים לשלב הסגירה.

שירותי אינסטלציה מקיפים – שקד שיפוצים

ההבדל בין מבנה בו זורמים מים נקיים וקולחים בלחץ מים חזק, וכולל את האפשרות שבבחירת מים חמימים לצד מים קרים בנוחות, הוא ההבדל בין העולם המערבי למדינת עולם שלישי. בעולם התיווך כאשר מציגים דירת מגורים בפני לקוח פוטנציאלי ההמלצה היא לפני הכל לפתוח את ברזי המים לוודא כי הכל עובד כראוי.

עבודות אינסטלציה, בין אם מדובר בהנחת תשתית במעמד הבניה או השיפוץ ובין אם בתיקונים הנדרשים לאחר מכן, מחייבות ידע וניסיון. לא כל אינסטלטור בחיפה ידע לזהות את החיבורים, היכן מונחת הצנרת וכיצד להגן עליה. חשוב מאוד לא להתחיל עבודות שיפוצים המצריכות שבירת קירות או החלפת מוצרים סניטריים ללא ליווי של איש מקצוע בתחום האינסטלציה, שכן חוסר הידיעה עשויה לגרום לנזק שעגמת הנפש שיגרום ועלות התיקון שלו תעלה פי עשרת מונים מהתיקון המקורי.

חדרי אמבטיה כיום אינם עוד חדר פונקציונאלי בלבד בבית, אלא חלל מעוצב הנועד לפינוק ורגיעה, וככזה כבר משלב התכנון יש לתת את הדעת. אמבטיה, מקלחון, שניהם? ואולי ג'קוזי? כיור אחד זה כבר פאסה, מדוע שלא נעמוד זה לצד זה בזמן צחצוח השיניים? ריצוף לבן? שחור? דולפינים השוחים על רצפת תלת מימד? אין גבול לאפשרויות ואין גבול להשקעה. הרעיונות העיצוביים והפונקציונאליים הם רבים, ומאחר ולא מדובר בעבודות צבע שניתן לחדש מעת לעת אלא בחדר שמראהו עשוי ללוות אתכם שנים קדימה, מומלץ להקדיש לכך הן את המחשבה הראויה והן את פלח התקציב הרצוי במכלול תקציב השיפוץ.

איש מקצוע מומחה ומנוסה ידע להמליץ ולהוביל אתכם לעיצוב מרהיב על פי טעמכם, חדר שימושי ומתאים על פי הרכב בני המשפחה והעדפותיהם, וזאת בהתאמה למסגרת התקציבית שנקבעה. חשוב מאוד לעבוד עם מקצוען מנוסה, שלא יתפשר אל איכות העבודה וחומרי הגלם בדרך לשיפוץ שלכם.

גלריה
השאירו פרטים
ונציג החברה יחזור אליכם

חברה לבניית אתרים בניית אתרים